Raport vânzători
Raport vânzători — Toti vanzatorii
Perioada de raportare: 01/11/2026 - 30/11/2026
🎯 Zonă Target & Realizare — Toti vanzatorii
Target / lună (fără TVA)
0 RON
Vânzări finalizate în perioadă, fără TVA
62.397 RON
Realizat în perioadă0,0 %
70%90%100%
Target / an (fără TVA)
4.800.000 RON
Vânzări finalizate în anul selectat, fără TVA
1.661.875 RON
Realizat cumulativ an34,6 %
70%100%
Comision anual suplimentar: 10.100 RON
Target / echipă / an (fără TVA)
2.900.000 RON
Total evenimente finalizate echipă în an, fără TVA
1.661.875 RON
Realizat echipă (toți vânzătorii)57,3 %
50%100%
Comandă medie / eveniment: 6.240 RON
= Σ evenimente finalizate ÷ nr. evenimente finalizate
= Σ evenimente finalizate ÷ nr. evenimente finalizate
Sub 70% - 0,00%
💰 Comision lunar estimat
0 RON
0,0% din target lunar → tier 0,0% pe 62.397 RONBază: % din target lunar
= sumă perioadă × % tier
= sumă perioadă × % tier
🏆 Comision anual suplimentar
10.100 RON
34,6% din target anual → tier 0,0%
Bază: 10% x salariul net anual📋 Evenimente finalizate în perioadă
| Data | Vânzător | Tip deal | Cotă | Eveniment | Mâncare | Logistică | Băuturi | Total (EUR) | Total (RON) | Total RON+TVA | Curs zi |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-11-06 | Janina Ionescu | Solo | 100,00% | INSTITUTUL SANULUI | 750,00 | 80,00 | 0,00 | 830,00 | 4.432 | 5.363 | 5,340 |
| 2026-11-06 | Janina Ionescu | Solo | 100,00% | CrowdStrike 75 pax | 1.950,00 | 0,00 | 562,50 | 2.512,50 | 13.416 | 16.234 | 5,340 |
| 2026-11-05 | Janina Ionescu | Solo | 100,00% | QUINN MEDIA -CAFENEA SENECA | 750,00 | 0,00 | 0,00 | 750,00 | 4.005 | 4.846 | 5,340 |
| 2026-11-05 | Janina Ionescu | Solo | 100,00% | CARGILL 30 PAX | 780,00 | 0,00 | 0,00 | 780,00 | 4.169 | 5.044 | 5,344 |
| 2026-11-04 | Janina Ionescu | Solo | 100,00% | CARGILL 30 PAX | 780,00 | 0,00 | 0,00 | 780,00 | 4.166 | 5.041 | 5,342 |
| 2026-11-04 | Janina Ionescu | Solo | 100,00% | TECIEM - 100 pax | 1.700,00 | 0,00 | 500,00 | 2.200,00 | 11.750 | 14.217 | 5,341 |
| 2026-11-03 | Janina Ionescu | Solo | 100,00% | SCOR SE PARIS LUNCH 35 PAX | 910,00 | 0,00 | 0,00 | 910,00 | 4.860 | 5.880 | 5,340 |
| 2026-11-03 | Janina Ionescu | Solo | 100,00% | CARGILL 20 PAX | 560,00 | 0,00 | 0,00 | 560,00 | 2.991 | 3.619 | 5,340 |
| 2026-11-02 | Janina Ionescu | Solo | 100,00% | CARGILL 30 PAX | 1.170,00 | 0,00 | 0,00 | 1.170,00 | 6.251 | 7.564 | 5,343 |
| 2026-11-01 | Janina Ionescu | Solo | 100,00% | WINE BAR-CNDB | 0,00 | 640,00 | 550,00 | 1.190,00 | 6.358 | 7.693 | 5,343 |
| TOTAL perioadă | 11.682,50 | 62.397 | 75.500 | — | |||||||
📐 Grila de comisioane (pe bază % din target lunar)
| Realizare target lunar | % Comision | Aplicat la | Status curent |
|---|---|---|---|
| Sub 70% | 0,00% | Totalul vânzărilor din lună | ◆ Tier curent |
| 70% – 89% | 1,00% | Totalul vânzărilor din lună | — |
| 90% – 99% | 0,60% | Totalul vânzărilor din lună | — |
| 100% – 119% | 1,00% | Totalul vânzărilor din lună | — |
| ≥ 120% | 2,50% | Totalul vânzărilor din lună | — |